7 DŮVODŮ, PROČ PŘIJÍT NA SHELLAC PRÁVĚ K NÁM

  1. DĚLÁME SHELLAC KVALITNĚ – soustředíme se na co nejkvalitnější postup a aplikaci Shellacu; od manikúry, až po samotné lakování Shellacem. Kvalitní aplikace = kvalitní výdrž!
  2. DĚLÁME SHELLAC PRECIZNĚ – od nás nebudete odcházet s “kostrbatým” Shellacem. Shellac nanášíme přesně a pečlivě tak, aby vypadal prostě dokonale.
  3. POUŽÍVÁME POUZE ORIGINÁLNÍ CND PRODUKTY – žádné padělky, žádné náhražky, používáme pouze originál CND Shellac™ a další CND produkty včetně CND UV lampy, které jsou k jeho aplikaci potřeba.
  4. NANÁŠÍME CO NEJBLÍŽE KŮŽIČCE – některé manikérky záměrně nanáší Shellac dál od kůžičky, aby rychleji odrostl a zákaznice se co nejdříve vrátila na novou aplikaci. Toho se u nás bát nemusíte.
  5. NEODBÝVÁME MANIKÚRU – před každou (!) aplikací Shellacu provádíme manikúru, kterou máte automaticky v ceně. Manikúru provádíme opravdu pečlivě – čím lépe udělaná maniúra, tím lépe pak Shellac vypadá.
  6. OSOBNÍ PŘÍSTUP – u nás se nebudete cítit jako na běžícím páse v továrně na krásu. Zakládáme si na osobním přístupu, čistém prostředí a příjemné atmosféře.
  7. VÝHODY, SLEVY A DÁRKY – pravidelným i novým zákaznicím nabízíme dárečky a různé akce.

Více o CND Shellac™ najdete ZDE.

CND Shellac™

 

CND Shellac™

775 900 327

Kosmetický salon B&G

Praha 8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *