Oslnivé a okouzlující líčení, které z vás udělá královnu plesu nebo večírku.

Postup při slavnostním líčení je podobný jako u denního líčení. Rozdíl je pouze ve výběru a intenzitě barev. Často se používá technika kouřového líčení očí.

Zkuste také – Denní líčení

PO DOMLUVĚ VÁS NALÍČÍME TAKÉ V POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA.

1. Make-up

Večerní líčení musí být bezchybné, make-up by proto měl být vysoce krycí. Nepřirozené masky se ale nemusíte bát, i velmi krycí make-up vizážistka nanáší tak, aby vypadal co nejpřirozeněji. Překvapí Vás, jak krásnou pleť s ním budete mít. Stejně jako u denního make-upu přidáme korektor pod oči a vše přepudrujeme.

2. Líčení očí

Postup při líčení očí je prakticky stejný jako u denního líčení, jen s tím rozdílem, že vizážistka vybírá mnohem sytější a výraznější odstíny, které ještě více prohloubí a zvýrazní Váš pohled. V případě potřeby se ještě zvýrazňuje nebo koriguje obočí.

3. Tvářenka

Tvářenka je u večerního líčení nepostradatelná. Stejně jako vše ostatní je výraznější, aby krásně podtrhla Vaše lícní kosti.

4. Rty

Rty vizážistka líčí podle toho, jak jsou nalíčené oči. Pokud jsou oči výrazné a v tmavších odstínech, rty líčí pouze jemnými tzv. „nahými“ odstíny rtěnek nebo leskem. Rudé nebo jinak výrazné rty se hodí k jemnějšímu líčení očí nebo k oblíbeným tekutým linkám ála 30. léta.

 

Večerní, slavnostní líčení

775 900 327

Kosmetický salon B&G

Praha 8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *