CND Shellac™


CND SHELLAC™ – REVOLUCE V LAKOVÁNÍ NEHTŮ

CND Shellac™Shellac™ je jedinečný. Shellac™ je jen jeden. Navrženo na patent.

Shellac™ od firmy CND se nanáší jako lak. Nosí se jako gel a odstraňuje se speciálními odstraňovacími polštářky – žádné pilování, žádné broušení, žádné poškození nehtů!

A výsledek? 14 denní nádherný zrcadlový lesk v úžasných odstínech – to je prostě návykové!

 • Aplikace jako lak
 • Trvanlivost jako gel
 • Zrcadlový lesk
 • Nádherné odstíny
 • Odstranění během pár minut
 • Žádné poškození nehtů (opravdu!)

7 DŮVODŮ, PROČ PŘIJÍT NA SHELLAC PRÁVĚ K NÁM

 1. DĚLÁME SHELLAC KVALITNĚ – soustředíme se na co nejkvalitnější postup a aplikaci Shellacu; od manikúry, až po samotné lakování Shellacem. Kvalitní aplikace = kvalitní výdrž!
 2. DĚLÁME SHELLAC PRECIZNĚ – od nás nebudete odcházet s „kostrbatým“ Shellacem. Shellac nanášíme přesně a pečlivě tak, aby vypadal prostě dokonale.
 3. POUŽÍVÁME POUZE ORIGINÁLNÍ CND PRODUKTY – žádné padělky, žádné náhražky, používáme pouze originál CND Shellac™ a další CND produkty včetně CND UV lampy, které jsou k jeho aplikaci potřeba.
 4. NANÁŠÍME CO NEJBLÍŽE KŮŽIČCE – některé manikérky záměrně nanáší Shellac dál od kůžičky, aby rychleji odrostl a zákaznice se co nejdříve vrátila na novou aplikaci. Toho se u nás bát nemusíte.
 5. NEODBÝVÁME MANIKÚRU – před každou (!) aplikací Shellacu provádíme manikúru, kterou máte automaticky v ceně. Manikúru provádíme opravdu pečlivě – čím lépe udělaná maniúra, tím lépe pak Shellac vypadá.
 6. OSOBNÍ PŘÍSTUP – u nás se nebudete cítit jako na běžícím páse v továrně na krásu. Zakládáme si na osobním přístupu, čistém prostředí a příjemné atmosféře.
 7. VÝHODY, SLEVY A DÁRKY – pravidelným i novým zákaznicím nabízíme dárečky a různé akce.

 


Shellac salon

Jsme certifikovaný VIP Shellac salon

Jsme vyškoleni přímo u výhradního distributora, používáme pouze originální produkty firmy CND a oficiální postup, čímž Vám můžeme zaručit vysokou kvalitu a trvanlivost Shellacu™. Náš salon je registrován na oficiálních stránkách Shellacu™ – shellac.cz. Můžeme Vám tak nabídnout tu nejkvalitnější službu.

Objednávat se můžete na 775 900 327.


Shellac™ je ihned suchý

Shellac™ se vytvrzuje v UV lampě, proto není potřeba zdlouhavě čekat na zaschnutí. Už žádné čekání a strachování, že si poškodíte lak!

Shellac™ vydrží krásný 14 dní i déle

14 denní úžasný, krásný, vysoký lesk. Žádný oloupaný nebo odřený lak.

Shellac™ má pružný zrcadlový povrch

Už žádné mapy, důlky, nerovnosti či zmatnění laku. Shellac™ je stále pevný a flexibilní se zrcadlovým povrchem.

Se Shellacem™ jsou nehty silné a chráněné

Už žádné praskliny a zatržení, žádné křehké nehty. I přesto, že je vrstva Shellacu™ tenká, chrání a posiluje přírodní nehty.

Odstranění Shellacu™ je rychlé a jemné

Nehty se nebrousí, nepilují, nenamáčejí v nešetrných odstraňovačích. Zabalí se do speciálních polštářků napuštěných odstraňovacím přípravkem – odstraněno za 10 minut! A nehty jsou krásné, zdravé a pevné.

CND Shellac™ a věda

Za technologií Shellacu™ stojí důkladný vědecký výzkum. Věda přináší spolehlivost a důvěryhodnost. Dokonalejší věda přináší dokonalejší výsledky. Patentované složení je důvodem, proč je Shellac jedničkou mezi ostatními gel-laky – nanáší se jako lak, nosí se jako gel a šetrně se odstraňuje. Zároveň je hypoalergenní a 3-FREE … neobsahuje formaldehyd, toluen nebo DBP.

Před uvedením Shellacu™ na trh firma CND trpělivě zdokonalovala a důsledně testovala tuto technologii. Výsledkem je skutečně pokrokový objev v oboru.

Se svým vědeckým základem a pečlivým testováním v pozadí stojí Shellac™ na míle a míle daleko od ostatních výrobků na trhu. Nehtoví profesionálové, kteří ze zúčastnili anonymního testování se jednomyslně shodují, že Shellac™ nemá srovnání.

A testovaní zákazníci? Považují Shellac™ za nádherně návykový.

CENA

 • Jednobarevný Shellac™ – 690,– Kč
 • Shellac™ francie – 720,– Kč

Co vše za tuto cenu dostanete?

Cena 690,- Kč zahrnuje:

 • Úprava délky a tvaru nehtů – zapilování
 • Úprava kůžiček
 • Očištění povrchu nehtů
 • Základní vrstva Shellac™ – Base Coat
 • 2 vrstvy barevného Shellacu™
 • Vrchní vrstva Shellac™ – Top Coat
 • Všechny vrstvy vytvrzujeme v UV lampě
 • Závěrečné vyleštění nehtů pro nádherný lesk
 • Aplikace olejíčku pro výživu kůžiček

SHELLAC V PRAZE

Chcete vědět více o CND Shellacu™? Podívejte se na naše nové stránky věnované pouze tomuto produktu. Články, fotografie, doporučení a mnohem více.

SHELLAC V PRAZE

 

 CND Shellac™

775 900 327

Kosmetický salon B&G

Praha 8