Internetový obchod Kosmetika B&GInternetový obchod Kosmetika B&G

V našem internetovém obchodě najdete množství kvalitních přípravků pro péči o pleť, o tělo, o vlasy. Pleťové krémy, masky, peelingy, séra, speciální přípravky. Tělová mléka, másla, opalovací krémy a přípravky. Přípravky na vlasy, šampóny, kondicionéry, masky. Dekorativní kosmetika. Přípravky pro péči o ruce a nohy a také přípravky pro muže a děti.

Můžete si vybrat ze značek jako ATOK Original, PAYOT, LA CHEVRE, ELEMENTS, AINHOA, BABARIA, GERMAINE de CAPUCCINI, KEENWELL, IROHA nature, VERMIO, IMEDEEN, BIOLAGE, MATRIX, REVLON, THUYA, NEE – profi líčení a další.


 Luxusní dekorativní kosmetika ARTDECO

V našem internetovém obchodě Vám nabízíme vysoce kvalitní dekorativní kosmetiku ARTDECO. Značka ARTDECO založená v Německu nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro profesionální i domácí použití. Kosmetika v elegantním provedení, v praktických a doplnitelných obalech, v nádherném designu a v nejvyšší kvalitě. Stovky odstínů, spousty druhů výrobků a nejrůznějších vychytávek pro pohodlné, snadné a rychlé líčení.


 SHELLAC V PRAZE

   Chcete vědět více o CND Shellacu™? Podívejte se na naše nové stránky věnované pouze tomuto produktu. Články, fotografie, doporučení a mnohem více.

 SHELLAC V PRAZE


Kadeřnictví GIGI

Kadeřnictví GIGI

Kadeřnictví GIGI je 5 minut chůze od našeho salonu. Najdete ho v přízemí nově zrekontruovaného domu nedaleko tramvajové stanice MHD „Ke Stírce“ a metra „Kobylisy“.

Nabízí profesionální kadeřnické služby pro všechny věkové kategorie.


Funkční trénink pro ženy

Dívko, slečno, paní, dámo!

Chceš se sebou konečně  něco dělat? Mít dobrou postavu,být zdravá, silná, pružná, pohyblivá, rychlá, mít zdravé sebevědomí? Hledáš komplexní, progresivní, rafinované a funkční cvičení? – Funkční silový a kondiční trénink pro ženy v Praze!

Funkční trénink


salma katalog

Komplexní řešení pro výrobu a servis internetových stránekToplink - katalog odkazů

Citysearch.cz

Inzerce, firmy, odkazyJakNaWeb.com

Evropský katalog stránek

Kosmetický salon B&G

Praha 8