PARTNEŘI

Internetový obchod Kosmetika B&GInternetový obchod Kosmetika B&G

V našem internetovém obchodě najdete množství kvalitních přípravků pro péči o pleť, o tělo, o vlasy. Pleťové krémy, masky, peelingy, séra, speciální přípravky. Tělová mléka, másla, opalovací krémy a přípravky. Přípravky na vlasy, šampóny, kondicionéry, masky. Dekorativní kosmetika. Přípravky pro péči o ruce a nohy a také přípravky pro muže a děti.

Můžete si vybrat ze značek jako ATOK Original, PAYOT, LA CHEVRE, ELEMENTS, AINHOA, BABARIA, GERMAINE de CAPUCCINI, KEENWELL, IROHA nature, VERMIO, IMEDEEN, BIOLAGE, MATRIX, REVLON, THUYA, NEE – profi líčení a další.


 Luxusní dekorativní kosmetika ARTDECO

V našem internetovém obchodě Vám nabízíme vysoce kvalitní dekorativní kosmetiku ARTDECO. Značka ARTDECO založená v Německu nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro profesionální i domácí použití. Kosmetika v elegantním provedení, v praktických a doplnitelných obalech, v nádherném designu a v nejvyšší kvalitě. Stovky odstínů, spousty druhů výrobků a nejrůznějších vychytávek pro pohodlné, snadné a rychlé líčení.


 SHELLAC V PRAZE

   Chcete vědět více o CND Shellacu™? Podívejte se na naše nové stránky věnované pouze tomuto produktu. Články, fotografie, doporučení a mnohem více.

 SHELLAC V PRAZE


Kadeřnictví GIGI

Kadeřnictví GIGI

Kadeřnictví GIGI je 5 minut chůze od našeho salonu. Najdete ho v přízemí nově zrekontruovaného domu nedaleko tramvajové stanice MHD „Ke Stírce“ a metra „Kobylisy“.

Nabízí profesionální kadeřnické služby pro všechny věkové kategorie.

  • Kadeřnický salon GiGi nabízí kompletní kadeřnické služby s týmem školených kadeřníků.
  • Vlasovou kosmetikou Matrix a Biolage.
  • Provádíme masáže hlavy, regenerační zábaly novou řadou z řady Biolage Rejuva.
  • Možnost zakoupení výrobků.
  • Prodej dárkových poukazů.
  • Certifikáty od tuzemských i zahraničních lektorů.
  • Školení střihů s kanadským kadeřníkem P. Wilkem.
  • C:R.A.F.T. barvení

Funkční trénink pro ženy

Dívko, slečno, paní, dámo!

Chceš se sebou konečně  něco dělat? Mít dobrou postavu,být zdravá, silná, pružná, pohyblivá, rychlá, mít zdravé sebevědomí? Hledáš komplexní, progresivní, rafinované a funkční cvičení? – Funkční silový a kondiční trénink pro ženy v Praze!

Funkční trénink


salma katalog

Komplexní řešení pro výrobu a servis internetových stránekToplink - katalog odkazů

Citysearch.cz

Inzerce, firmy, odkazyJakNaWeb.com

Evropský katalog stránek

Kosmetický salon B&G

Praha 8